Venom izle | Sansürsüz Film izle

Venom sansürsüz full film izleVenom
IMDB 7.1/10 6 7

Venom Sansürsüz Film izle : Efsanevi Marvel serisinin kötü karakterleri arasında yer alan Venom’un sinemaya uyarlanması çizgi roman serilerinde olduğu gibi beyaz perdede de son derece yoğun ilgi gördü ve hedeflere ulaşıldı. Vizyona 5 Ekim tarihinde girmesinin ardından yoğun bir izleyici kitlesinin salonlara akın ettiği filmde Marvel, çizgi roman efsanelerinin beyaz perdeye uyarlanma kültürüne son bir halka daha eklemeyi başardı ve Venom’u başarılı bir dille yansıttı. Ruben Fleischer filmin yönetmenliğini yaptı ve senarist kadrosunda yer alan Ed Solomon, Todd McFarlane, Jeff Pinkner, Scott Rosenborg, Kelly Marcel gibi kaliteli yazarlar filmdeki karakterlerin gidişatını şekillendirdi. Avi Arad ve Matthew Tolmach da filmin yapımcılığını üstlendi. Venom Sansürsüz Full İzle Tom Hardy ile beraber Michelle Williams filmde ana unsurları oluşturan karakterleri canlandırırken Riz Ahmet, Reid Scott, Michelle Lee, Jenny Slate, Stan Lee, Wayne Pere, Scott Haze gibi isimler yan rollerde bu ikiliye başarılı bir biçimde destek sağladı. Filmin akışının hem heyecanlı hem de eğlenceli olması, başarılı bir yapımı beyaz perdede izlememize olanak tanıdı. Venom Sansürsüz Film İzle Eddie Brock adındaki başarılı bir gazeteci, içerisinde kız arkadaşının da çalıştığı bir firmanın bir organizmanın peşinde olduğunu bilmekte ve kendisi de bu durumu araştırmaktadır. Bu organizmanın birçok insan üzerinde denenmesi ve insanların ölmesi sonucunda labaratuvarın içerisine giren Brock, bu organizmanın kendi üzerine geçmesi sonucunda birçok farklı macera içerisine girmek zorunda kalır.

Tamamını göster
Eklenme Tarihi Dil Yapım Tür Yönetmen Oyuncular Etiketler
04.12.2018 11:41 Türkçe Dublaj
2018 Aksiyon - Bilimkurgu Ruben Fleischer Tom Hardy, Michelle Williams, Woody Harrelson, Jenny Slate, Marcella Bragio, Riz Ahmed, Ron Cephas Jones, Michelle Lee, Reid Scott, Sope Aluko, Sam Medina, Scott Haze, Donald K. Overstreet, Mac Brandt , , , , ,


Yeni Eklenen Filmler

Film hakkındaki görüşleriniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yasal Uyarı: Sansürsüz - Film izle.org siz değerli ziyaretçilerimize en son çıkan yerli ve yabancı bütün sinema filmleri ve dizileri Sansürsüz 720p veya 1080p bluray izleyebileceğiniz, Türkiye'nin en hızlı Film izleme sitesi. Sitemizi Google Chrome ile ziyaret etmenizi öneririz. Öneri ve telif bildirimlerinizi [email protected] adresine yapabilirsiniz.

- Site Haritası
 
FİLM HATA BİLDİRİM EKRANI
Bildiriminizin ardından, editörlerimiz sorunla alakalı değerlendirme yapacaklardır. İlginiz için teşekkürler.
Raporla
Bu flimi daha önce oylamıştınız. Yeniden oy kullanamazsınız.
Bu flimi daha önce oylamıştınız. Yeniden oy kullanamazsınız.