Peppermint izle | Sansürsüz Film izle

Peppermint sansürsüz full film izlePeppermint
IMDB 6.6/10 155 142

Peppermint Sansürsüz Film izle : Peppermint, ünlü yönetmen Pierre Morel tarafından çekilmiş aksiyon filmidir. İçerisinde dramatik ögelerin de yoğunlukta olduğu film bir annenin değişimini gözler önüne sermektedir. Filmin senaryosu Chad St. John tarafından yazılırken başrolü ise ünlü oyuncu Jennifer Garden üstlenmiştir. Jennifer Garden, Peppermint filminde bir anneye can vermektedir. Filmin başlangıcında genç bir anne olan Riley ‘in hayatı anlatılmaktadır. Kocası ve küçük kızı ile oldukça mutlu olan Riley, ailesi ile vakit geçirmekten büyük de bir keyif almaktadır. Genç kadın için her şeyin sona ermesine neden olan olay da yine ailesi ile birlikte zaman geçirdikleri bir gece yaşanmıştır. Peppermint Sansürsüz Full izle Kızı ve kocası ile birlikte evlerine dönerken, arabadan açılan ateşli saldırıya uğrayan Riley, gözlerini açtığında bir hastane odasındadır. Ancak talihsiz kadın saldırı sonrasında kızını da kocasını da kaybetmiştir. Herhangi bir suçları olmamasına karşın saldırıya maruz kalan Riley ‘i hakkını adalet karşısında almaya kararlıdır. Fakat kurulan mahkeme, Riley ‘in hiç de beklemediği bir sonuçla bitmiştir. Peppermint Sansürsüz Film İzle Adalete olan inancı sıfıra inen genç kadın kızı ve kocası için intikam yemini ederek adeta ortadan kaybolmuştur. Aradan beş yıl geçmesinden sonra bir dizi cinayet işlenmesi okların yeniden geçen kadına çevrilmesine neden olur. Çünkü ölen isimler Riley ‘in davasında beraat alan suçlulardan başkası değildir. Riley yıllar süren zorlu bir eğitim sonrasında intikam almaya başlamıştır.

Tamamını göster
Eklenme Tarihi Dil Yapım Tür Yönetmen Oyuncular Etiketler
04.12.2018 14:00 Türkçe Dublaj
ABD 2018 aksiyon - dram - gerilim Pierre Morel Jeniffer Garner, Juan Pablo Raba, John Ortiz, Pell James, John Gallegher Jr, Annie Ilonzeh, Jeff Hephner, Method Man , , , , ,


Yeni Eklenen Filmler

Film hakkındaki görüşleriniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yasal Uyarı: Sansürsüz - Film izle.org siz değerli ziyaretçilerimize en son çıkan yerli ve yabancı bütün sinema filmleri ve dizileri Sansürsüz 720p veya 1080p bluray izleyebileceğiniz, Türkiye'nin en hızlı Film izleme sitesi. Sitemizi Google Chrome ile ziyaret etmenizi öneririz. Öneri ve telif bildirimlerinizi [email protected] adresine yapabilirsiniz.

- Site Haritası
 
FİLM HATA BİLDİRİM EKRANI
Bildiriminizin ardından, editörlerimiz sorunla alakalı değerlendirme yapacaklardır. İlginiz için teşekkürler.
Raporla
Bu flimi daha önce oylamıştınız. Yeniden oy kullanamazsınız.
Bu flimi daha önce oylamıştınız. Yeniden oy kullanamazsınız.