Ayla izle | Sansürsüz Film izle

Ayla sansürsüz full film izleAyla
IMDB 9.0/10 898 909

Ayla Sansürsüz Film izle : Kore savaşında yaşanan gerçek bir hikayeden beyazperdeye aktarılan 2017 yılının en çok ses getiren ve ülkemizin Oscar adayı olan Ayla filminde 1950 yılında savaşta yer alan Süleyman Assubay savaşta 5 yaşında ufak sahipsiz bir kız çocuğu bulur ve ona sahip çıkar. Kıza Ayla adını verirler. Ayla kısa sürede bölüğün neşesi haline gelir. 15 ay sonra ülkeye geri dönme kararı çıkar fakat Süleyman Başçavuş ne yapsada kanunlar Ayla'yı türkiye'ye getirmesine izin vermez. Küçük kızı geride bırakmak zorunda kalan Süleyman ve yetimlere uygulanan sisteme dahil olarak yetimhaneye verilecek olan Ayla son vedalarında tekrar bir araya gelmeye söz verirler. Yıllar ikiliyi yeniden buluşturacak mıdır?

Tamamını göster
Eklenme Tarihi Dil Yapım Tür Süre Yönetmen Oyuncular Etiketler
01.07.2018 19:07 Türkçe Dublaj
2017 - Türkiye Dram, Tarihi, Savaş 125 Dakika Can Ulkay Çetin Tekindor, Ismail Hacioglu, Kyung-jin Lee , , , , , , , , , ,


Yeni Eklenen Filmler

Film hakkındaki görüşleriniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yasal Uyarı: Sansürsüz - Film izle.org siz değerli ziyaretçilerimize en son çıkan yerli ve yabancı bütün sinema filmleri ve dizileri Sansürsüz 720p veya 1080p bluray izleyebileceğiniz, Türkiye'nin en hızlı Film izleme sitesi. Sitemizi Google Chrome ile ziyaret etmenizi öneririz. Öneri ve telif bildirimlerinizi [email protected] adresine yapabilirsiniz.

- Site Haritası
 
FİLM HATA BİLDİRİM EKRANI
Bildiriminizin ardından, editörlerimiz sorunla alakalı değerlendirme yapacaklardır. İlginiz için teşekkürler.
Raporla
Bu flimi daha önce oylamıştınız. Yeniden oy kullanamazsınız.
Bu flimi daha önce oylamıştınız. Yeniden oy kullanamazsınız.